Firma LT glass specjalizuje się w nowoczesnych rozwiązaniach przeszkleń dla budownictwa z wykorzystaniem szkła profilowego, które jest estetyczną i ekonomiczną alternatywą dla standardowych systemów szklano - aluminiowych. W naszych licznych realizacjach zastosowane jest szkło profilowe Linit oraz PROFILIT® firmy Bauglasindustrie należącej do ogólnoświatowego koncernu Pilkington NSG. Współpracując z firmą Pilkington NSG jako partner i autoryzowany wykonawca zapewniamy naszym klientom najwyższy poziom obsługi. Wieloletnie doświadczenie naszego dostawcy w produkcji szkła oraz własne w projektowaniu i wykonawstwie przeszkleń sprawiają, że jesteśmy solidnym partnerem gotowym do prawidłowego zaprojektowania i wykonania wszelkich elementów budowlanych wykorzystujących szkło profilowe takich jak przeszklenia okienne, fasady, skóry szklane, żaluzje czy ścianki działowe.

Posiadając szeroką wiedzę na temat tego materiału jesteśmy przygotowani do kompleksowej obsług biur architektonicznych od etapu tworzenia wizji do końca procesu projektowania. We współpracy z producentem szkła oraz naszymi konstruktorami wspieramy biura architektoniczne w doborze prawidłowych technicznie rozwiązań oraz opracowujemy we własnym zakresie wszelkie detale techniczne oraz rysunki w formacie dwg niezbędne do prawidłowego zaprojektowania i wykonania elementów ze szkła profilowego.

Pracujemy na terenie całego kraju i jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie prezentacji naszych rozwiązań, obliczeń kosztorysowych a także dostarczenia próbek.

Zapraszamy do kontaktu i korzystania z naszego wsparcia zawsze kiedy będą Państwo chcieli zastosować szkło profilowe w swoich realizacjach.

Systemy szkła profilowego