Ze względu na pojawienie się w ostatnim czasie zupełnie nowych typów przeszkleń, a w związku z tym i sposobów ich mocowania do konstrukcji budynku nie zamieszczamy na naszej stronie standardowych detali CAD. Jak pokazuje nasze doświadczenie zazwyczaj każdy projekt architektoniczny z użyciem szkła profilowego charakteryzuje się specjalnymi wymaganiami i rozwiązaniami, dlatego też wymaga indywidualnego podejścia i opracowania specjalnych, jednostkowych opracowań technicznych.

Wszystkich zainteresowanych wsparciem technicznym zapraszamy do kontaktu z nami i skorzystania z naszej pomocy. Niezależnie od typu informacji jaki Państwa interesuje oraz etapu na jakim znajduje się Państwa projekt lub realizacja jesteśmy gotowi służyć pomocą w zakresie szkła profilowego tj. doboru odpowiednich technicznie rozwiązań, opracowania rysunków CAD, opisów, wycen itp. W oparciu o otrzymane od Państwa podstawowe informacje zawsze jesteśmy gotowi stworzyć niezbędną dokumentację techniczną i tym samym odciążyć Państwa w tym zakresie.

Nasza wiedza i doświadczenie pozwolą Państwu na sprawne opracowanie wszystkich niezbędnych detali technicznych, a dostarczone przez nas rysunki, opisy i kosztorys pozwolą Państwu uniknąć trudności i pytań w kwestii szkła profilowego na etapie wyboru wykonawcy lub realizacji budowy.

Systemy szkła profilowego